שירותים

נשאלנו כמה פעמים… מה בעצם אנחנו ב- Tech&Law עושים בתחום הליגלטק?

בקצרה ולעניין – מדובר במחלקת ה- Legal Tech של חברת Robus, מחלקה המובילה את תחום הטכנולוגיות המשפטיות בישראל מזה למעלה מחצי עשור. המחלקה גם הינה הנציג של מדינת ישראל באיגוד הליגלטק האירופי (European Legal Tech Association) ומייצגת את סקטור הליגלטק במדינת ישראל בשלל פורומים בינלאומיים.

הפעילות של מחלקת הליגלטק מתחלקת ל- 3 אלמנטים מרכזיים:

ליווי חברות ליגלטק

רשת מקיפה של תהליכים A to Z בכל הקשור לפעילות בשוק המשפטי. בין הנושאים המרכזיים – תהליכי חדירה לשוק, גיוס משקיעים, חיבור למשרדי עו"ד ולמחלקות משפטיות פנימיות ובחו"ל. בנוסף, אנו מסייעים ביצירת מודל עסקי יעיל, תהליכי שיווק ותמחור ועוד – כל זאת במטרה לסייע לחברות ליגלטק לצמוח ולפתח את עצמן.

הרחבת הידע בתחום הליגלטק בישראל​

המחלקה מעבירה הרצאות והשתלמויות בתחום ה- LegalTech לטובת לימוד והעמקת הידע במשרדי עו"ד, במחלקות משפטיות ובגופי חדשנות בישראל. בכלל זה, העברת ידע על טכנולוגיות מתקדמות, כללים משפטיים ואתיקה מקצועית הקשורים לתחום. ידע מעמיק זה משפיע ומשנה את האיכות והמהירות של שירותים משפטיים המוענקים למחלקות.

מעבר לכך, המחלקה עומדת מאחורי כנס הליגלטק השנתי של ישראל, וכן שלל כנסים בינ"ל בתחום הנערכים במדינה, בהשתתפות המומחים והחוקרים המובילים בתחום מרחבי העולם.

ליווי משרדי עו"ד בבחירה והטמעת פתרונות ליגלטק

המחלקה מלווה שלל גופים לטובת הכנסה של טכנולוגיה וחדשנות לארגון. אבחון התהליכים בארגון, איתור פתרונות ליגלטק רלוונטיים למשרד, וליווי תהליכי הטמעת הפתרונות.

אבחון התהליכים בארגון – בדיקת התשתיות הטכנולוגית הקיימת, הפערים והצרכים של המשרד. לאחר שהפרופיל הטכנולוגי נקבע, אנו מסייעים באיתור פתרונות טכנולוגיים המתאימים לצרכי המשרד. כאן נדרש ידע מעמיק בטכנולוגיות המשפטיות והיכולת לזהות את הכלים המתאימים לכל משרד בפרט.

לבסוף, אנו מספקים ליווי והדרכה בתהליכי הטמעתם. כך המשרדים יכולים להבטיח את השילוב המרבי והיעילות האופטימלית של כלי הטכנולוגיה החדישים בתהליך העבודה שלהם.

אקורד הסיום?

Tech&Law מבית Robus מהווה שותף רב ערך למחלקות משפטיות ולמשרדי עורכי-דין המעוניינים להבטיח את היכולת להתמודד עם האתגרים הטכנולוגיים של עידן המידע.