שירותים

אין זה סוד שמשרדי עורכי הדין בארץ עובדים באמצעות מערכות טכנולוגיה מיושנות (במקרה הטוב) אשר אינן נותנות מענה ראוי לצרכים המשתנים בסביבה משפטית דינמית. לפי מחקר שבוצע ע"י חברת התוכנה CLIO ב2017 המבוססת על 60,000 לקוחות של החברה מרחבי העולם ונגיש כאן – עורכי דין מנצלים רק 29% (!) מזמנם בטיפול במשימות אשר ניתן לחייב בגינן את לקוחותיהם. כלומר ובאופן תיאורטי – כ – 70% מזמן העבודה עליו מקבל עורך הדין שכר – כלל אינו מנוצל לפעילות היוצרת הכנסה בצידה. זהו עיוות יוצא דופן בתוך תעשייה – שיוצר מצב של כשל שוק מובנה. על-מנת לטפל בתופעות בליתי רצויות אלו המחלקה שלנו לומדת את הפתרונות והשירותים המוצעים על ידי החברות השונות, מבצעת בדיקות עצמיות למוצרים ולבסוף ממליצה למשרדים באלו מערכות להשתמש ובאיזה אופן.

שירותי אופטימיזציה למשרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון ומחלקות משפטיות:

אופטימיזציה

אבחון "הכאב" הארגוני

פגישות 'אחד על אחד' עם אנשי המשרד לשיחות מכוונות ואבחון נקודות חולשה או כשל בארגון וכיצד יש לטפל בהם באמצעות הטמעת פתרונות טכנולוגיים ואחרים.

התאמת מוצרי ליגל-טק 'התפורים' למידות הלקוח

לאחר האבחון נוכל להציע מספר פתרונות ממגוון רחב של חברות ליגל-טק.

הטמעה וליווי בתהליך

ייעוץ בתהליכי יישום והחדרה של המוצר / השירות הנחוץ למשרד באופן מיטבי

יצירת חיבור בין חברות ליגל-טק למשרדי עורכי דין ורואי חשבון בארץ ובחו"ל

שוק המשפט הישראלי הינו מסועף ובעל חסמי כניסה רבים, חברת רובוס הינה בעלת ניסיון רב שנים בחיבור גורמים אל משרדי עורכי דין – Tech&Law מביאה ניסיון זה לידי ביטוי ומסייעת לחברות ליגל-טק ישראליות וזרות לפרוץ אל השווקים השונים..

הרצאות והשתלמויות בנושא ליגל-טק וביטחון מידע

החשש העיקרי של משרדי עורכי דין ברכישה והטמעה של פתרונות ליגל-טק, הוא מצב בו המשרד רכש שירות או מוצר, השקיע משאבים כספיים ואנושיים בתהליך, אך בפועל, לא צלח את שלב 'חינוך הארגון', במסגרתו עובדי הארגון לומדים כיצד להשתמש בשירות או במוצר וגם עושים זאת הלכה למעשה כחלק משגרת פעילותם.

מחלקת Tech&Law מלווה משרדים בהרצאות, סמינרים, סדנאות וקורסים להטמעת תהליכי עבודה, שירותים ומערכות ליגל טק ואף מסייעת בליווי העובד בחשיבות הטמעת הפתרונות לצורך ייעול ושיפור עבודתו במשרד ולטובת הצלחת הארגון כולו.